MØD OS I
DRONNINGLUND

Simon Jørgensen
Butikschef & Ejendomsmægler MDE
3080 8225 simon@maeglerhuset.dk
Frederikke Klith Hansen
Salg & Vurdering
8140 7414 fkh@maeglerhuset.dk
Jette Skak Jensen
Økonomi- & Skødeansvarlig
5360 9330 jette@maeglerhuset.dk
Mads Sørensen
Indehaver & Ejendomsmægler MDE
4064 9000 mads@maeglerhuset.dk
Simon Rye
Indehaver & Ejendomsmægler MDE
5379 0013 rye@maeglerhuset.dk
Thomas Skifter Andersen
Indehaver & Ejendomsmægler MDE
4190 9000 thomas@maeglerhuset.dk
Maria Langagergaard Vammen
Marketingansvarlig
2284 6400 maria@maeglerhuset.dk
Jiri Thomas Kjeldgaard
Fotograf
8140 1142 jtk@maeglerhuset.dk
Michael Goul
Fotograf & Marketing
4121 0101 michael@maeglerhuset.dk
Anne Louise Berg Stisen
Tekstforfatter
8140 4439 al@maeglerhuset.dk

Dronninglund

Slotsgade 72
9330 Dronninglund

50 929 929
info@maeglerhuset.dk

Åbningstider

Mandag-torsdag : 10.00-16.30
Fredag : 10.00-15:30
Lørdag og søndag : Efter aftale

Velkommen hos
din lokale mægler i Dronninglund

Vores afdeling i Dronninglund er drevet af et stærkt team med et indgående lokalt kendskab. Vi kender med andre ord Dronninglund, Hjallerup og omegn særdeles godt. Så start ved Mæglerhuset, hvis du vil snakke med en mægler, der kender området - og ved, hvad der skal til at for at sikre et salg. Vores kontor ligger centralt, så vi hurtigt kan rykke ud, når du har behov for os. Vi har selvfølgelig også altid kaffe på kanden, hvis du hellere vil kigge forbi og høre om dine muligheder.